poniedziałek, 9 lipca 2018

Zaczynamy!
W końcu nadszedł ten dzień kiedy to mogę podzielić się z wami darmowym ebookiem o akwareli. Jest to wstęp do instagramowego kursu akwareli, który zacznie się już w najbliższą niedzielę. Mam nadzieję, że będziecie tam razem ze mną.Książkę, a raczej książeczkę tą od początku do końca stworzyłam sama. Napisanie treści zajęło mi dość krótki czas, jednak na oprawę graficzną, grafiki, ilustracje i zdjęcia poświęciłam o wiele więcej czasu. Było to dla mnie niezwykle ważne, żeby całość była przyjemna dla oka, a treść wartościowa, ale nie przytłaczająca swoją ilością. Nie zapominajcie jednak, że jest to mój pierwszy tego typu projekt, dlatego jeżeli macie jakieś uwagi na przyszłość, to z chęcią je poczytam. Poza tym proszę, nie traktujcie tego ebooka jako najrzetelniejsze źródło informacji. Wszystko co napisałam wynika z mojej wiedzy, jaką na dzień dzisiejszy posiadam.

LINKI DO POBRANIA KSIĄŻKI:  • chomikuj (Książka znajduje się w folderze: "książka - akwarela"; hasło: chcęmalować)Na pierwszą lekcję zapraszam was w niedzielę, tj. 15 lipca o godzinie 20.00 (czasu Polskiego) na mojego instagrama @gabaillustration.
Zaczniemy od czegoś prostego, będziecie mogli malować razem ze mną (mam nadzieję, że nie będziecie tylko oglądać), poza tym będzie też czas na zadanie mi pytań, a po live mam nadzieję, że podeślecie mi efekty swoich prac.

W sekrecie zdradzę wam, że nagrałam spontanicznie krótki filmik, w którym pokazuje wam wszystkie używane przeze mnie narzędzia podczas malowania. Powinien się on ukazać jeszcze w tym tygodniu, o czym z pewnością was tutaj poinformuję. Planuję także stworzyć filmiki instruktażowe, czyli jak namalować coś krok po kroku. Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia, albo chcielibyście się nauczyć malować konkretną rzecz to piszcie proszę w komentarzach swoje pomysły.

Aha! Mam do was ogromną prośbę, jeżeli zdecydujecie się na pobranie ebooka to napiszcie mi tutaj w komentarzu pod tym postem jakie są wasze wrażenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz